бібліотека

У дитячій бібліотеці Києва відгуки залишатимуть за QR-кодом

22.09.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Центральній бібліотеці імені Тараса Шевченка для дітей запустили можливість залишати відгуки та оцінки якості роботи закладу, скориставшись QR-кодом. Про це йдеться на фейсбук-сторінці бібліотеки.

Щоб залишити свій відгук, потрібно знайти у бібліотеці спеціальну наліпку та відсканувати QR-код смартфоном чи іншим ґаджетом. У вебінтерфейсі можна писати, додати фото, відео чи голосове повідомлення, а бібліотека отримає сповіщення про новий відгук у режимі реального часу через мобільний додаток Revci. Відгуки можуть залишати як анонімні користувачі, так і зареєстровані.

Наліпки з QR-кодами доступні на вхідних дверях бібліотеки, у відділах обслуговування (робочі столи, стійки обслуговування читачів), на книжкових полицях, книжках і закладках. Працівники пропонують надсилати інформацію щодо книжок, якими варто поповнити бібліотечний фонд.

«Нам дуже важливий фідбек від наших гостей, адже стараємося саме для них. Ми будемо дуже вдячні за незалежну оцінку якості нашої роботи та загального рівня ефективності закладу. Разом із нашими читачами зробимо бібліотеку Шевченка кращою!» – підкреслила директорка бібліотеки Яна Біленко.

 

Розробкою проєкту займалася команда додатку Revci — системи зворотного зв’язку, що допомагає швидко реагувати на зауваження клієнтів та виправляти недоліки.

 

Центральна бібліотека імені Тараса Шевченка для дітей — один з головних бібліотечних осередків Києва. Її статус визначено Урядом України як науково-дослідного, інформаційного та консультативного центру з питань культурного розвитку дітей міста Києва. Її заснували у 1919 році. Певний час тут працював бібліотекарем Павло Тичина. У квітні 1920 року за його пропозицією бібліотеці було присвоїли ім’я Тараса Шевченка.

 

Нагадаємо, минулого року провели дослідження, за результатами якого стало відомо, що серед міст України бібліотеки у Києві найкраще обладнані доступом до інтернету.

 

Читайте також: Було і стало: як змінилася Дитяча бібліотека на Подолі