Видавництво

В Україні попри пандемію починають роботу нові видавництва

28.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Незважаючи на кризу, спричинену епідемією коронавірусу, в Україні розпочинають роботу нові видавництва. Так нещодавно з’явилося видавництво Bookraine, у липні планують запуск видавництва «Лабораторія».

 

Bookraine Publishing відкрилося перед самим карантином, проте зуміло втриматися і продовжує шукати авторів для співпраці.

 

Видавництво планує видавати якісну художню літературу для дорослих, нонфікшн, мистецькі видання. Основна цільова аудиторія – дорослі читачі (16+), проте також розглядають можливість видання літератури для підлітків.

 

 

Bookraine уже підготувало декілька проєктів, пов’язаних із творчістю в ізоляції, й продовжує приймати рукописи, створені під час карантину.

 

Читомо дізналося у засновників, чому ж Bookraine?

 

«Назва виникла сама собою, як поєднання слів: Book та Ukraine – книжкова Україна, Book Raine – книжковий дощ. Ми віримо в те, що молодим авторам потрібен лише невеликий поштовх з боку видавництва, щоб вони дощем полилися на нашу планету і хочемо, щоб про наших авторів знали і за межами України», – пояснюють у видавництві.

 

На липень 2020 року ж запланований старт нового проєкту колишнього співвласника та директора видавництва «Наш Формат» Антона Мартинова.

 

Наразі нове видавництво під назвою «Лабораторія» готує до видання 10 книжок. Назви засновник пообіцяв Читомо озвучити після 20 червня, коли усі угоди будуть підписані.

 

Нагадаємо, що у квітні 2020 року в Україні відкрилося нове видавництво «Портал», яке спеціалізуватиметься на дитячій та історичній літературі.