видавництво СМАКІ

В Україні створили благодійну електронну збірку воєнних творів

01.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Смакі» створили благодійну електронну збірку No putin – no cry, у якій зібрали творчі доробки українців з 24 лютого. Про це Читомо повідомили представники видавництва. 

У ній представлені есе, вірші, фотографії, ілюстрації. Так, до видання увійшли доробки митців Ліри Воропаєвої, Любові Сливки, Юлії Грабліної, Катерини Дарчик, Сергія Колеснікова, Артема Борисова та інших. 

 

Збірка коштує 59 гривень. Її можна придбати на сайті видавництва

Усі кошти з продажу цієї збірки спрямують до громадської організації «Фонд Маша», який займається реабілітацією жінок і дітей, що постраждали через війну. 

 

«Її метою є показати, як події в Україні вплинули на безпосередніх учасників процесу – простих людей. Це не професійні поети чи письменники. Іноді жага до творчості з’явилася саме в цей стресовий період, коли людина не знала, чи прийде завтрашній день. У них відображається весь біль, злість, втрата і здобуття надії. Всіх їх об’єднує одне – віра у Перемогу України над мороком, який охопив наші землі», – розповідають у видавництві. 

 

Нагадаємо, що від 24 лютого у Львові надрукували 20 нових текстів шрифтом Брайля і книжок в універсальному дизайні, якими можуть користуватися всі охочі, тиражем від 30 до 50 примірників.

 

Як відомо, у Польщі видадуть антологію «Мова Вавилону», у якій зібрана українська фантастична проза польською мовою.