подкасти

В Україні створили серію терапевтичних літподкастів голосами зірок

09.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Перша українська сервісна соцмережа про книги LitCom розпочала соціальний спецпроєкт «UГОЛОС: Книжкове укриття». Про це Читомо повідомили засновники соцмережі. 

Для проєкту «Книжкове укриття» відомі українські музиканти, актори, волонтери, журналісти й медики записали цикл літературних подкастів. 

 

«Зазвичай ми бачимо цих людей у телеефірах та на стримах із соцмереж. Останніми ж місяцями декого з них нерідко можна помітити і на передовій. Та сьогодні усі вони — потужний голос України у світі і голос-орієнтир для нашої внутрішньої рівноваги», — зазначають засновники проєкту. 

 

Серед учасників — лідерка гурту ONUKA Ната Жижченко, поет та військовий Павло Вишебаба, телеведуча Леся Вакулюк, видавчиня Ірина Ніколайчук, лікарка і волонтерка Наталія Лелюх.

 

Лідери думок, які долучилися до спецпроєкту «UГОЛОС: Книжкове укриття» мають на меті відповісти на сьогоденний виклик війни ще одним якісним українським культурним продуктом. 

 

Як відомо, головний акцент соцмережі — можливість створення та просування літературних подкастів. Кожен користувач соціальної мережі може самостійно створити свій аудіоканал, через який розміщуватиме подкасти. 

 

Нагадаємо, що на стримінговому музичному сервісі Spotify можна слухати аудіокнижки.

 

Читайте також: Слухати, коли немає світла: 6 додатків з авдіокнижками