бойкот рф

В Україні закликають книгарні та бібліотеки не розповсюджувати книжки з росії

23.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні закликають книгарні і бібліотеки не розповсюджувати книжки, які виготовлені в рф. Відповідну вимогу оприлюднив Державний комітет телебачення та радіомовлення України. 

«Держкомтелерадіо звертається до українських книгорозповсюджувачів з проханням вилучити з торгівельних мереж (у тому числі з інтернетмагазинів) книги, виготовлені в рф», зазначають у заяві. 

 

Також Держкомтелерадіо звернувся з листами до обласних та Київської військової адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо недопущення розповсюдження у місцевих бібліотеках книжкової продукції, виданої в російській федерації.

 

«Ці заходи викликані відкритою та широкомасштабною військовою агресією російської федерації проти України та вживаються з метою протидії активній фазі інформаційної війни», додають у заяві. 

 

Нагадаємо, що раніше Держкомтелерадіо видав наказ відповідно до якого призупиняється видача та зупиняється дія дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора.

 

Також в Україні запроваджують кримінальну відповідальність за інформаційну співпрацю з ворогом, а  ще законодавчо забороняють російську пропаганду й виправдання війни.