медіа під час війни

В Україні запустили сервіс для підтримки фінансування медіа

10.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні запустили міжнародний проєкт «Infopoint agency» для забезпечення фінансової стабільності українських диджитал-медіа та незалежних білоруських, що працюють у вигнанні. Про це повідомляють на сайті Infopoint agency

 

Завдання проєкту — стати стабільним джерелом комерційного доходу для медіа, представляючи їхні можливості на внутрішніх ринках, а також у Європі та США. Ідеться про послуги спонсорства контенту, нативної й прямої реклами та продакшну.

 

«Ми позиціонуємо себе не як традиційне агентство, а як друг і радник як медіа, так і брендів. Ми віримо, що в ці неспокійні часи незалежні ЗМІ мають унікальну цінність і довіру з боку своєї аудиторії, і ми хочемо, щоб ви стали частиною цієї нової ери медіапартнерства, орієнтованого на цінності», — наголошують творці медіа.

 

Infopoint — це не класичний сейлз-хаус чи рекламна агенція, а сервіс для партнерств медіа і бізнесів без олігархічних медіа та проросійського бізнесу.

 

«Ми піклуватимемося про те, щоби наші медіа гідно заробляли, а найкращі бізнеси могли розміщуватися у ЗМІ з авдиторією, що вміє критично мислити. Ми не заважатимемо цим медіа вести свою комерційну діяльність, а навпаки — хочемо її підсилити й допомогти представляти їх ширшому колу партнерів, зокрема й за кордоном», — розповіла операційна директорка проєкту Марія Леонова.

 

Проєкт також закликає не співпрацювати з прокремлівськими, пролукашенківськими організаціями, російським бізнесом та медіа з поганою репутацією чи дискримінативною політикою. 

 

Засновники проєкту — британсько-українська медіаконсалтингова компанія Jnomics та білоруське об’єднання незалежних медіа Infopoint Network.

 

Команда Jnomics з початку війни допомагає українським ЗМІ у різних напрямках: краудфандинг, фандрейзинг, релокація, доставлення бронежилетів та іншого обладнання.

 

До медіапартнерів агенції увійшли: Українська правда, Громадське, Ukraїner, Бабель, The Village Україна, the Kyiv Independent, Ліга.нет, KyKy.org, Хмарочос та інші.

 

Звернутися до проєкту можна на сайті чи за допомогою пошти [email protected].

 

Нагадаємо, Комісія з журналістської етики запустила гарячу лінію з питань етики й стандартів для журналістів.

 

Крім того, для українських журналістів запустили проєкт безкоштовних консультацій із психологами.