Календар подій

Проходить фестиваль «Польсько-українська Фемінатива»

Міська публічна бібліотека у Вроцлаві та Бібліотечно-культурний центр FAMA організовують другий фестиваль «Польсько-українська Фемінатива», участь у якому візьмуть авторки Українського ПЕН. Події та дискусії у межах фестивалю відбуватимуться до 1 жовтня 2021 року. 

 

«Польсько-українська Фемінатива» – це фестиваль, заснований 2020 року як жіночий простір культурної дипломатії та дискусії навколо польсько-українських відносин.

 

Як розповідають організатори, поштовхом до заснування фестивалю стало 100-річчя з часу підписання 21 квітня 1920 року Варшавського договору про політичний та військовий союз України та Польщі, а головною мотивацією – «бажання відкрити герметичне середовище та розширити дискурс з урахуванням точок зору польських та українських жінок».

 

Фестиваль триватиме із 20 серпня до 1 жовтня: заплановано 6 дискусій за участі українських та польських експерток. Зокрема, участь у фестивалі візьмуть членкині Українського ПЕН Олена Стяжкіна, Оля Гнатюк, Оксана Куценко, Галина Крук, Тамара Гундорова, Оксана Луцишина та інші.

 

Більше про фестиваль тут.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект