Календар подій

12/09

Відбудеться Літературний Кураж 2020

Київ

12:00 19-й павільйон ВДНГ, проспект Глушкова, 1

Відбудеться Літературний Кураж 2020

Цього року другий поверх павільйону буде повністю книжковим — 3000 квадратних метрів, 350 продавців, понад 50 видавців, які везуть із типографії книжки спеціально для вас.

Літературний Кураж 2020 – це і зовсім свіжі, і рідкісні видання, букіністика, бестселери, дитяча література, аудіокнижки та видання шрифтом Брайля.  А ще поетичні читання під музику і кінопокази, лекції, майстер-класи та обговорення — з вами ділитимуться знаннями і досвідом письменники, видавці, бізнесмени і топи індустрій.

 

Минулого року Літературний Кураж відвідали понад 10 тисяч гостей. Вони слухали лекції, обирали книжки, куштували смаколики, займалися спортом, фотографувалися, спілкувалися і просто приємно проводили час.

 

Кураж (раніше Кураж Базар) — щомісячна київська благодійна барахолка, яку створила Альона Гудкова 2014 року. Окрім барахолки, на Куражі є інклюзивна дитяча зона, ресторанний дворик, виступи артистів, діджеїв і розваги для всіх.

 

Літературний Кураж 2020 працюватиме 12-13 вересня, з 12:00 до 23:00.

 

Ціна входу — 150 грн.

 

Квитки на місці та онлайн

 

Дітям до 12 років, людям з інвалідністю, людям пенсійного віку, учасникам бойових дій, вагітним й іменинникам безкоштовно.

 

Читайте також: Фестивальний сезон в онлайні: що дивитися й куди поїхати

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект