Календар подій

Відбудеться перекладацька майстерня «Літтрансформер»

Відбудеться міжнародна перекладацька майстерня «Літтрансформер» для перекладачів Міст літератури ЮНЕСКО, започаткована у 2019 році у Львові.

Через російську агресію проти України конкурс відбудеться в Любляні — Словенському Місті літератури.
Коли: 2-10 липня 2023 року, Любляна, Словенія.
Ментори: Арон Ажі, керівник Центру перекладацтва та грамотності, а також перекладацьких програм Університету Айови, та Матіас Горітц, професор практики порівняльного літературознавства Вашингтонського університету в Сент-Луїсі.
Тема майстерні: Шляхи виживання.
Учасники працюватимуть в парах з трьома мовами: дві рідні мови учасників, а також англійська мова як посередницька. Кожен учасник та учасниця будуть провідниками у власному місті (рідною мовою) та водночас мандрівниками до міста іноземного (мовою партнера).

 

«Літтрансформер» — це міжнародна перекладацька майстерня, що має на меті об’єднати перекладачів з Міст літератури ЮНЕСКО усього світу заради спільної мети — комунікації та обміну набутками своєї культури та літератури у процесі, звісно ж, перекладу. Під керівництвом менторів учасники майстерні разом перекладають твори один одного, паралельно проникаючи у суть літературного твору, разом з тим — і у суть мови та культури партнера по перекладу.

 

Подати заявку можна за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект