Календар подій

Відбудеться поетичний вечір Галини Крук

Відома українська поетеса Галина Крук, номінантка на престижну поетичну премію Griffin Poetry Prize, приїхала до Монреаля. У книгарні Le Port de tête відбудеться її літературний вечір.

Галина Крук представить свою останню поетичну збірку «Прискорений курс з коктейлів Молотова». Значна її частина була написана після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

 

«Галина Крук знайшла мову, щоб поглинути насильство та жах — відверта й красномовна, дотепна й афористична, її мова багатошарова та електрична, оскільки вона бере на себе щоденні зрушення варварської війни Росії проти України. Ідиосинкратичні та універсальні, ці вірші несуть нам необхідні новини, як тільки може поезія», — говорить про книгу Пітер Балакян, лавреат Пулітцерівської премії.

 

Юлія Ільчук (Стенфордський університет) та Амелія М. Глейзер (Каліфорнійський університет, Сан-Дієго) переклали збірку. Книжка двомовна і містить як оригінальну українську поезію, так і англійські переклади.

 

Після поетичного вечора відбудеться також автограф-сесія, де відвідувачі зможуть отримати книжку або сувенірний плакат з автографом поетки.

Публікація виходить в межах проєкту «Вибір Читомо: Нові книжки з України» (Chytomo Picks: New Books from Ukraine). Матеріали підготовлено за сприяння державної установи «Український інститут книги» за кошти державного бюджету. Авторська думка може не збігатися з офіційною позицією державної установи «Український інститут книги».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект