Календар подій

2.11

Львів

19:00 Концертний зал Людкевича

Відбудеться прем’єра електроакустичного перформансу «Голоси»

У межах концертної серії «Музи не мовчать» відбудеться прем’єра електроакустичного перформансу «Голоси» за поезією Софії Ленартович.

«У текстах авторка рефлексує про втрату, дім як фізичне місце й внутрішній стан та укріплення особистих кордонів, без яких неможливо захистити державних. Так, індивідуальний досвід завдяки мові символів і метаформ стає універсальним. Власне, у фокусі дослідження перебуває сама Людина, яка після травматичних подій вчиться будувати здоровий діалог із собою і світом. Людина є головним персонажем цієї історії»,  ― розповідають організатори про виставу.

 

Мистецький проєкт «Голоси» присвячується рідним і близьким, яких уже немає поряд з нами, родинам, яких роз’єднала війна тимчасово чи назавжди.

 

 

«Україна–2022. Музи не мовчать» — це серія концертів в онлайн-форматі від Львівської національної філармонії, що створена для підтримки українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерти є платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм у межах серії стали вимушеними переселенцями й знайшли прихисток у Львові.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект