Календар подій

Відбудеться розмова з письменником Петром Яценком

Видавництво Старого Лева запрошує на розмову з письменником Петром Яценком, що відбудеться у межах проєкту «На своєму місці. Розмови про війну та перемогу».

Модеруватиме розмову письменниця та журналістка Галина Вдовиченко.

 

Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці Старого Лева.

 

Петро Яценко – журналіст, письменник. Народився у 1978 році у Львові. Автор книг «Магнетизм», «Союз радянських речей», «Йогуртовий бог», «Львівська сага», «Кружляй. Заробляй. Плач», «Нечуй. Немов. Небач» та інших. Отримав численні національні літературні відзнаки, зокрема, «Нові автори» та «Смолоскип». Роман «Нечуй. Немов. Небач» отримав першу премію Міста літератури UNESCO. У 2021 році книга «Союз радянських речей» отримала нагороду «Книга року BBC».

 

Галина Вдовиченко – письменниця та журналістка. Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. До 2017 року працювала у газеті «Високий Замок». Дебютувала у 2008 році – з романом «Пів’яблука». У 2011 році вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітей – казкова повість «Мишкові Миші». З того часу світ побачили книги «Чорна-чорна курка», «Ліга непарних шкарпеток», «Містельфи», роман «Найважливіше – наприкінці» та чотири книги «36 і 6 котів».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект