Календар подій

24.02

Київ

18:00 вул. Лук’янівська, 14а

Відбудеться спецпоказ проєкту «Війна-ненажера»

24 лютого у просторі PEN Ukraine відбудеться спеціальний кінопоказ проєкту «Війна-ненажера» від кінооб’єднання Вавилонʼ13.

«Війна-ненажера» — проєкт кінообʼєднання Вавилонʼ13, який екранізує короткі літературні твори українських авторів та авторок, котрі зараз захищають незалежність України зі зброєю у руках. 10 історій, 10 текстів від українських письменників та письменниць, поетів та поеток, 10 фільмів від різних режисерів та режисерок.

 

Серед авторів текстів — Олена Герасимʼюк, Валерій Пузік, Максим Кривцов, Гліб Бітюков, Іван Чупа, Левко Стек, Олександр Михед та Вікторія Амеліна.

 

Проєкт «Війна-ненажера» має на меті привернути увагу глядачів до актуальних соціальних проблем, а також підтримати українське суспільство під час боротьби за незалежність. «Це масштабування голосу військових, створення сучасних архетипів та соціально-відповідальних сценаріїв для найширшого кола українців. Тут кожен глядач знайде щось для себе», —  каже команда Вавилонʼ13.

 

Після перегляду відбудеться обговорення фільмів із запрошеними гостями — режисером Володимиром Тихим та автором Глібом Бітюковим.

 

Володимир Тихий — український кінорежисер, сценарист та продюсер документальних та ігрових фільмів, співзасновник «Вавилон’13». Серед найвідоміших фільмів — «Євромайдан. Чорновий монтаж» (2014), «Сильніше, ніж зброя» (2014), «Наші Котики» (2020), «День Добровольця) (2022), «День Незалежності» (2023).

 

Гліб Бітюков — військовий медик, викладач Києво-Могилянської Академії, громадський активіст.

 

Модеруватиме розмову Катерина Яковленко — журналістка, дослідниця сучасного мистецтва, головна редакторка сайту Суспільне Культура.

Подія відбудеться 24 лютого (субота) о 18:00 у просторі PEN Ukraine у Києві за адресою: вул. Лук’янівська, 14а (Контрактова площа).
Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.
У межах події збиратимуть кошти для колег Вавилонʼ13, які зараз служать в аеророзвідці — Івана Баннікова та Ярослава Пілунського і їхнього збору на дрони. Долучитися до збору.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект