Календар подій

25/08

Відбудеться третій фестиваль високого мистецтва «Bouquet Kyiv Stage»

Київ

Софія Київська, вул. Володимирська, 24

Відбудеться третій фестиваль високого мистецтва «Bouquet Kyiv Stage»

Традиційно «Bouquet Kyiv Stage» збере шанувальників музики, літератури, візуального мистецтва й театру в саду «Софії Київської». Це вже третій фестиваль, який щоліта організовує культурний центр Дім «Майстер Клас».

З 20 до 25 серпня, з ранку й до пізнього вечора в Софії Київській звучатиме музика і слово. У древнє місто стікатимуться слухачі і виконавці. Тут зустрінуться майстри та учні, генії міста і його мешканці, сакральний простір наповниться щасливими розмовами, дитячим сміхом та вдячними оплесками. Життям. Тут звучатиме місто майстрів.

Програма

Візуальна програма «Bouquet Kyiv Stage» буде представлена художніми виставками з фокусом на період шістдесятників, а також проєктами, що поєднують візуальне мистецтво з новітніми технологіями.

 

Література — новий напрям фестивалю, буде представлена діалогами з письменниками й інтелектуалами, видавцями й перекладачами про взаємодію людини та міста. Ключовою подією стане поетичний марафон.

 

Цього року традиційна програма для дітей складається з театралізованих постановок, творчих майстер-класів та освітніх інтерактивів. Охоплює інтереси від немовлят до підлітків.

 

Загалом заплановано близько 40 подій, частина з яких буде транслюватися онлайн. Тож долучитися до дивовижного простору, наповненого мистецтвом і натхненням, зможе будь-хто в будь-якому куточку світу.

Літературний напрям

Літературний напрям «Bouquet Kyiv Stage» 2020 цього року відбуватиметься вперше. І вперше — у новій реальності, де всі ми, наші життя й життя міст — змінилися. Нам є про що поговорити, чим поділитися, що осмислити. Саме тому для літературної програми ми обрали формат якісного спілкування, якого нам так не вистачало під час карантину.

 

Говоритимемо з тими і про тих, хто тонко відчуває серцебиття міста, чує його історії і вводить місто у свої тексти не як тло для подій, а як одного з героїв розповіді.

Своїми історіями та досвідами на літературній сцені під ясенем ділитимуться: Сергій Жадан, Софія Андрухович, Катерина Калитко, Ірина Цілик, Ярослава Стріха, Михайло Назаренко, Марк Бєлорусець, Артем Чех, Світлана Тараторіна, Павло Матюша.

 

Куратор літературної сцени та модератор зустрічей — Євген Стасіневич.

 

Сайт фестивалю

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект