Календар подій

«Bouquet Kyiv Stage»

25.08

Київ

Софія Київська, вул. Володимирська, 24

Відбудеться третій фестиваль високого мистецтва «Bouquet Kyiv Stage»

Традиційно «Bouquet Kyiv Stage» збере шанувальників музики, літератури, візуального мистецтва й театру в саду «Софії Київської». Це вже третій фестиваль, який щоліта організовує культурний центр Дім «Майстер Клас».

З 20 до 25 серпня, з ранку й до пізнього вечора в Софії Київській звучатиме музика і слово. У древнє місто стікатимуться слухачі і виконавці. Тут зустрінуться майстри та учні, генії міста і його мешканці, сакральний простір наповниться щасливими розмовами, дитячим сміхом та вдячними оплесками. Життям. Тут звучатиме місто майстрів.

Програма

Візуальна програма «Bouquet Kyiv Stage» буде представлена художніми виставками з фокусом на період шістдесятників, а також проєктами, що поєднують візуальне мистецтво з новітніми технологіями.

 

Література — новий напрям фестивалю, буде представлена діалогами з письменниками й інтелектуалами, видавцями й перекладачами про взаємодію людини та міста. Ключовою подією стане поетичний марафон.

 

Цього року традиційна програма для дітей складається з театралізованих постановок, творчих майстер-класів та освітніх інтерактивів. Охоплює інтереси від немовлят до підлітків.

 

Загалом заплановано близько 40 подій, частина з яких буде транслюватися онлайн. Тож долучитися до дивовижного простору, наповненого мистецтвом і натхненням, зможе будь-хто в будь-якому куточку світу.

Літературний напрям

Літературний напрям «Bouquet Kyiv Stage» 2020 цього року відбуватиметься вперше. І вперше — у новій реальності, де всі ми, наші життя й життя міст — змінилися. Нам є про що поговорити, чим поділитися, що осмислити. Саме тому для літературної програми ми обрали формат якісного спілкування, якого нам так не вистачало під час карантину.

 

Говоритимемо з тими і про тих, хто тонко відчуває серцебиття міста, чує його історії і вводить місто у свої тексти не як тло для подій, а як одного з героїв розповіді.

Своїми історіями та досвідами на літературній сцені під ясенем ділитимуться: Сергій Жадан, Софія Андрухович, Катерина Калитко, Ірина Цілик, Ярослава Стріха, Михайло Назаренко, Марк Бєлорусець, Артем Чех, Світлана Тараторіна, Павло Матюша.

 

Куратор літературної сцени та модератор зустрічей — Євген Стасіневич.

 

Сайт фестивалю

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект