Календар подій

Відбудеться воркшоп з культурного менеджменту

6-7 липня відбудеться воркшоп «Культурний менеджмент за надзвичайних ситуацій» від Лабораторії культурної трансформації.

За вісім годин ви дізнаєтесь, чому під прицілом окупанта під час війни опинилась саме культура, зрозумієте, що криза — це можливість та придумаєте нові проєкти. А також навчитесь застосовувати концепцію «менеджерів зон переходу» на практиці.

 

Дедлайн реєстрації на подію – 28 червня, 15:00. Заявку можна заповнити за посиланням. 

 

Участь у воркшопі можуть взяти професіонали зі сфери культури: управлінці, менеджери, митці, представники громадських організацій, активісти.

 

Спікери: Ігор Гармаш (культурний діяч та громадський активіст, який організував понад 200 подій, експерт з питань культури та креативних індустрій проєкту Team Europe, засновник центру мистецтв «АртПростір» та кіноклубу «Сходження») та Марія Яремчук (незалежна режисерка, продюсерка, журналістка та громадська активістка у сфері культури).

 

Лабораторія культурної трансформації реалізується Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України та фінансується ЄС за програмою House of Europe.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект