Календар подій

Проходить виставка «Мальована історія Майдану»

Музей Майдану презентує у на Майдані Незалежності, у Києві, вуличну виставку, створену на основі графічного роману Олександра Ком’яхова «ТАТО».

 

Графічний роман Олександра Ком’яхова – це художній сюжет, вплетений у документальну графіку. Герої роману проходять через випробування, які довелось подолати тисячам майданівців. Обставини, у які вони потрапляють, архітектура наметового містечка, сотні деталей відтворені з документальною точністю.

 

Через історію київської сім’ї виставка розповідає про ключові етапи Революції Гідності. Анотації з історичними екскурсами та фактами, хронологія подій, ілюстративний супровід дозволять зануритись у контекст Майдану, краще зрозуміти хід його історії.

 

«Це масштабна інформаційно-освітня вулична виставка на основі графічного роману до 8-ї річниці Євромайдану. У «ТАТО» я старався внести максимально документальну деталізацію подій, локацій, образів і численних артефактів. Але це художній твір, який має свої рамки, тож я неймовірно вдячний колегам, що допомогли розширити контекст, завдяки чому читачам, які не були свідками Революції Гідності, стануть зрозумілішими описані мною події», – розповідає Олександр Ком’яхов.

 

У процесі створення графічного роману «ТАТО» автор, який сам був свідком і учасником Революції Гідності, також працював із архівом Музею Майдану, консультувався з очевидцями подій.

 

Організатори виставки — Національний музей Революції Гідності.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект