Календар подій

Відбудуться благодійні читання Ярини Чорногуз і Артура Дроня

У неділю, 26 травня, о 17:00 у Києві в Книгарні «Сенс» на вул. Хрещатик, 34 відбудуться благодійні читання поетів та військовослужбовців Ярини Чорногуз і Артура Дроня.

Щоб підтримати побратимів Артура — 125 бригаду територіальної оборони, Ярина та Артур збиратимуть відвідувачів на поетичних читаннях у Сенсі. У межах читань можна буде послухати поезію зі збірки Артура «Тут були ми», а також зі збірки Ярини «[dasein: оборона присутності]».
Для участі в події необхідно зареєструватися за посиланням.
Вхід: донат від 200 грн.
Реквізити для донатів:

Лінк на банку.
Номер картки банки: 5375411218489461
PayPal: oksana.p.ziobro@gmail.com
Картка: 5375 4112 1667 3850

(При перерахунку коштів у коментарі вкажіть імʼя та прізвище)
Артур Дронь – поет, івент-менеджер «Видавництва Старого Лева». З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у лави ЗСУ. Перебуваючи на фронті, продовжує писати вірші. Автор поетичних книжок «Гуртожиток №6» (2020) та «Тут були ми» (2023), один з авторів антології «Поміж сирен: нові вірші війни»

 

Ярина Чорногуз — поетка, бойова медикиня та розвідниця (розвідувальна рота, 140 Окремий розвідувальний батальйон морської піхоти). Авторка поетичної збірки «Як вигинається воєнне коло», написаної після чотирьох років в українській армії – ротацій у «Госпітальєрах» і служби в розвідувальній роті батальйону морської піхоти. Лавреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка у 2024 році за збірку «[dasein: оборона присутності]».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект