книжковий арсенал-2021

Відеотрансляції подій Книжкового Арсеналу переглянули майже 40 тисяч разів

05.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Впродовж Десятого Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал відеотрансляції подій на Megogo переглянули майже 40 тисяч разів. Про це повідомила пресслужба медіасервісу Megogo.

 

До перегляду Книжкового Арсеналу на Megogo також приєдналися глядачі зі Сполучених Штатів Америки, Великобританії, Канади, Німеччини, Ірландії, Франції, Хорватії, Польщі, Чехії, Литви та інших країн світу.

 

За кількістю переглядів серед подій фестивалю лідером стала церемонія відкриття і нагородження переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн–2021». Дещо менше переглядів − у презентації роману-апокрифу Ірен Роздобудько «Фаріде» та читання поезій авторів та авторок «Витісненого покоління».

 

Серед літературних дискусій найактивніше дивилися «Місця пам’яті — пам’ять місця» від Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» та «Сталість і мінливість ідентичності» від «Видавництва Старого Лева» і «Віхоли».

 

Наразі усі події X Книжкового Арсеналу доступні в записі на Megogo безкоштовно. Усі охочі зможуть дивитися відео із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше.

 

Нагадаємо, цьогоріч Книжковий Арсенал відвідали 36 тисяч людей. Megogo став офіційним транслятором Книжкового Арсеналу.

 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» проводиться Мистецьким арсеналом з 2011 року. Його місія — створювати такі взаємодії між людьми, спільнотами, інституціями, коли поєднання естетичного переживання та інтелектуального включення в контексті книги посилює спроможність людини та суспільства.