конкурси

Відомі переможці премії «Крилатий Лев»

23.04.2022
Міжнародний літературний конкурс «Крилатий лев»

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Оголосили переможців першої частини Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на найкращу книжку року «Крилатий Лев»  2022. Про це повідомив Олександр Дяк, засновник конкурсу, голова журі.

Лавреатом першої премії і спеціальної відзнаки видавництва «Каяла» стала Кряжич Ольга за роман «Тінь кота».

 

Другу премію й спеціальну відзнаку часопису «Дзвін» присудили Світлані Лавочкіній за роман «Карбон».

 

Володарем третьої премії та спеціальної відзнаки інтернет-видання «Річ» став Артем Непевний за повість  «Шлях до Талого».

 

Диплом і спеціальну відзнаку «Свята Софія» отримає Олена Тарасенко за збірку оповідань «Реп’яшок».

 

Диплом і спеціальну відзнаку під назвою «Сеньйор», як найкращий в конкурсі серед знаних письменників, отримає Василь Горбатюк за роман «Якщо не росте трава…».

 

Диплом і спеціальну відзнаку «Винагорода» з першочерговим правом публікації на сторінках часопису «Дзвін» присудять Миколі Бурмек-Дюрі Миколи за повість «Спогади старого рома Кучера».

 

Диплом і спеціальна відзнака «Молодий Лев» у Зоряни Безодні Зоряни за повість «Обсидіановий Кинджал».

 

Отримають дипломи конкурсу:

 

  • Леся Бернакевич за роман «Якщо я буду добрим чоловіком, то стану… поганим сином»;

 

  • Оксана  Лозова за збірку оповідань «Не бійся»;

 

  • Олег Андрішко за роман «Четверта фунікулерна дивізія».

 

Церемонія нагородження, презентація книжки переможця й інших видань серії «Бібліотека Крилатого Лева» відбудеться на честь перемоги України над росією.

 

«Крилатий Лев» – літературний конкурс, який відзначає раніше не опубліковані рукописи, написані українською мовою або перекладені на українську. Як зазначають організатори конкурсу, головна відзнака – випуск книжки переможця накладом не менше 1000 примірників. Також журі визначає десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису «Дзвін». Координацією конкурсу займається Львівська організація Національної спілки письменників України.

 

Нагадаємо, до довгого списку претендентів Шостого міжнародного літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий Лев» потрапили 20 авторів.

 

Читайте також про переможців IV Міжнародного літературного конкурсу рукописів прози на найкращу книжку року «Крилатий Лев-2019».

 

Джерело: Літературна газета