Bad Sex Award

Відомий автор найгіршої сексуальної сцени цього року

04.12.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журі премії Bad Sex Award 2018 оголосило переможця. Ним став американський письменник Джеймс Фрей, повідомляє The Guardian.

 

Премію письменникові присудили за роман «Катерина» – художній переказ любовної історії, написання якої автор розпочав під час гедоністичної поїздки до Парижа у 1990-х.

 

Це історія про американського письменника-початківця Джея, який п’є і тиняється Парижем, разом із норвезькою моделлю на ім’я Катерина.

 

Журі відзначило, що в романі є кілька еротичних сцен, зокрема, сцена на парковці і задньому сидінні таксі, але найбільше їх вразила сцена у ванні, в якій змальовується вісім еякуляцій.

 

Я твердо і глибоко у ній трахаю її на умивальнику її маленька чорна сукня разом із поясом на підлозі у мене штани на колінах наші погляди зімкнулися, наші серця душі й тіла зімкнулися.
Кінчай у мене.
Кінчай у мене.
Кінчай у мене.
Забиває подих сліпучий струс незборимого вибуху білий боже я кінчаю в неї мій член пульсує ми разом стогнемо очі серця душі тіла злилися воєдино.
Раз.
Білий.
Боже.
Кінчай.
Кінчай.
Кінчай.
Заплющую очі видихаю.
Кінчай.

 

Коментуючи рішення журі, Фрей заявив: «Я з великою шаною і покірністю приймаю цю престижну нагороду. Слава моїм колегам, які потрапили до фіналу: завдяки вам я отримав багато годин приємного читання цього року».

 

Нагадаємо, що до короткого списку премії потрапили:

 

  • Major Victor Cornwall та Major Arthur St John Trevelyan. Scoundrels: The Hunt for Hansclapp
  • James Frey. Katerina
  • Julian Gough. Connect
  • Haruki Murakami. Killing Commendatore
  • Luke Tredget. Kismet
  • William Wall. Grace’s Day
  • Gerard Woodward. The Paper Lovers.

 

Минулого року переможцем Bad Sex Award став американський письменник Крістофер Боллен. Премію йому присудили за роман «Руйнівники».