вінниця

Внаслідок удару рф по Вінниці загинув журналіст Володимир Даценко

17.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Внаслідок ракетного удару по Вінниці загинув волонтер, доброволець, журналіст громадської організації  «Дорожній контроль Вінниця» Володимир Даценко. Про це голова ГО Володимир Затайдух повідомив у фейсбуці.

Під час ракетного обстрілу Даценко разом з побратимом, який служить в «Айдарі», був всередині медичного центру, у який влучила ракета рф. Згідно з повідомленням Вінницької міської ради, усі відвідувачі та персонал центру загинули. 

 

Володимир Даценко — журналіст газети «Дорожній контроль Вінниці», волонтер, військовий. Разом з учасниками громадської організації допомагав патрулювати Вінницю. Згодом пішов добровольцем до лав ЗСУ. 

 

 

«Це людина з великим серцем, яку не призивали, вона сама добивалася місяць, щоб піти захищати нашу країну. Володимир пішов добровольцем. Його ніхто не хотів брати, а він сам добровольцем добився і пішов», — розповів Володимир Затайдух Суспільному.

 

За даними Інституту масової інформації, Володимир Даценко став 34-м журналістом, якого вбила російська армія з початку повномасштабного наступу.

 

Нагадаємо, у квітні внаслідок обстрілу Києва загинула журналістка Радіо Свобода Віра Гирич. Станом на 19 травня 28 журналістів загинули від рук російських окупантів.

 

Чільне фото: фейсбук Володимира Даценка