втрати війни

Журналістка Віра Гирич загинула внаслідок російського обстрілу в Києві

29.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Внаслідок обстрілу Києва загинула журналістка Радіо Свобода Віра Гирич. Про це повідомив співробітник Радіо Свобода Олександр Демченко на своїй сторінці у фейсбуці.

 

«Це маленька машинка Віри Гирич — моєї колеги з Радіо Свобода. На ній пару років тому вона возила нас у Немішаєво, розповідати як шукати інформацію на окупованих територіях. Тепер Віри більше немає. Точна російська ракета потрапила у її будинок, Віра пролежала там всю ніч, а знайшли її лише зранку», — розповів він.

 

 

Віра Гирич — штатна журналістка української служби Радіо Свобода, раніше працювала на телеканалах Espreso та «1+1» в Телевізійній службі новин.

 

Журналістка загинула від обстрілу житлового будинку у Шевченківському районі Києва, який стався напередодні увечері, 28 квітня. Під час обстрілу ракета потрапила у її квартиру, повідомила головна редакторка української служби Радіо Свобода Інна Кузнєцова для ІМІ.

 

Нагадаємо, за два місяці з початку повномасштабного вторгнення в Україну росія скоїла 243 злочини проти журналістів та медіа. Від обстрілу в Києві померла російська журналістка Аксана Бауліна.

 

Чільне фото: фейсбук Віри Гирич