Календар подій

ВСЛ та Творча майстерня «Аґрафка» проведуть онлайн-екскурсію книгою

«Видавництво Старого Лева» запрошує на онлайн-екскурсію книгою. Творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів) проведуть для читачів справжню екскурсію сторінками їхньої нової пізнавальної книги «Куди і звідки».

Під час екскурсії художники розкажуть про залаштунки роботи над книгою, зміст та сенси ілюстрацій, таємниці слів та символів, а також про мандри й рух.

 

Книга «Куди і звідки» розповідає, що у Всесвіті нічого не перебуває у стані повного спокою. Рух є природним: Земля, вода на ній, атмосфера, континенти, усі живі організми перебувають у безперервному русі. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, пливемо, летимо. Ми мандруємо. Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Два слова, які подорожній найчастіше чує у мандрах, — це «куди» і «звідки». «Куди прямуєш?», «Звідки ти?». Ця книжка — візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років у пошуках відповідей на ці та ще багато інших запитань.

 

Творча майстерня «Аґрафка» – творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном.

 

Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці «Видавництва Старого Лева». Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект