ArtBooks

Видавництво ArtBooks отримало ліцензію на книжки бренду LEGO

19.03.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво ArtBooks отримало права на видання книжок відомого дитячого бренду LEGO. Про це повідомила головна редакторка видавництва Маша Курочкіна на своїй сторінці у Facebook.

«Всі перемовини по цих ліцензіях, як і зазвичай, ми проводили у жовтні на Франкфуртському книжковому ярмарку. LEGO дуже серйозна компанія. Мабуть, найвимогливіша з усіх, з ким нам довелося працювати. В угоді було дуже багато обмежень. Обкладинки, шрифти, навіть українські імена героїв – все зроблено за стандартами LEGO, від яких ми не мали відхилятися», – розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо засновниця видавництва Анна Похлебаєва.

 

Вона також зазначила, що видавництво домовлялося з польським офісом LEGO про друк книжок в Польщі, що позитивно вплинуло на якість друку та мініфігурок, які будуть у комплекті з виданнями.

 

Наразі видавництво отримало перші примірники тиражу, серед яких є книжки по всесвіту Гаррі Поттера та фільму «Світ юрського періоду».

Коли книжки з’являться у продажі – не повідомляється.

 

Як відомо, дитячі книжки, створені за ліцензією, становлять четверту частину від продажів дитліту в США, а видання LEGO стабільно потрапляють у ТОП-и.

 

Раніше повідомлялося, що за даними звіту Frontier Economics, попит серед глядачів на 53% вищий, якщо фільм знятий за мотивами книжки.