Календар подій

Видавництво Лабораторія презентують книжку Білла Ґейтса про клімат

Видавництво Лабораторія та книгарня «Є» запрошують на презентацію роботи Білла Ґейтса «Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі?»

Автор витратив десятиліття на з’ясування причин і наслідків зміни клімату. За допомогою експертів у галузі фізики, хімії, біології, техніки, політології та фінансів він зосередився на діях, необхідних для того, щоб зупинити екологічний колапс на планеті. У книжці він не лише пояснює, чому нам потрібно досягти нульового балансу викидів вуглекислого газу, а ще й детально розповідає, що нам слід зробити для досягнення цієї вкрай важливої мети.

 

Про роботу Білла Ґейтса та як ми розуміємо кліматичну ситуацію сьогодні в Україні. І наскільки добре обізнані щодо викликів глобальної ситуації завтра.

 

Говоритимемо з Остапом Єднаком — директором Команди підтримки реформ Міндовкілля, членом правління АНТС. Та з Олексієм Рябчином — радником віце прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і радником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, заступником Міністра енергетики та захисту довкілля (2019-2020).

 

Модератор: Олександр Панасюк.

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект