благодійність

Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

21.10.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» (ТПГ) розігрує пожиттєву підписку на книжки видавництва за донат у фонд «Повернись живим». Про це на своїй сторінці у соцмережі X повідомив співзасновник ТПГ, волонтер, письменник Євген Лір.

«Уперше в новітній історії української видавничої справи ви можете стати власником усіх книжок, що будь-коли вийдуть у видавництві. Наша мета — мільйон гривень на “Повернись живим”. Як це працюватиме? 5 листопада ми оберемо випадкового переможця і ця людина отримуватиме поштою кожну книжку, яку випускатиме ТПГ. А плани в нас ого-го!» — написав Євген Лір.

 

Щоб взяти участь у зборі, потрібно задонати від 500 гривень. Кількість донатів необмежена.

 

 

Збір триватиме до 5 листопада. Потім ТПГ перерахує усі зібрані кошти до фонду «Повернись живим» і обере випадкового переможця, який отримуватиме поштою кожну книжку, яку випускатиме видавництво.

 

Долучитися до збору можна за посиланням.

 

Остап Українець, Катерина Дудка та Євген Лір є також співтворцями освітнього Youtube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка», на якому виходять лекції, інтерв’ю та онлайн-дискусії, що в той чи інший спосіб стосуються гуманітарних наук.

 

Як повідомлялося, видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» заснували 2021 року.

 

Раніше кошти на потреби 80-ї ОДШБ та 215-го батальйону 125 ОБр ТрО збирав Любко Дереш.

 

Чільне зображення: сторінка Євгена Ліра у соцмережі X (Twitter)