екранізація

Виходить нова екранізація новели Генрі Джеймса

25.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Берлінському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра стрічки The Beast In The Jungle, знятої за однойменною новелою американо-британського письменника Генрі Джеймса.

 

Над створенням фільму працював австрійський режисер Патрік Чіга, для якого The Beast In The Jungle стала третьою повнометражною стрічкою. Головні ролі в ній виконали популярні французькі актори Анаїс Демустьє, Том Мерсьє, Беатріс Даль.

 

 

 

 

У вільній кіноадаптації новели Генрі Джеймса йтиметься про чоловіка та жінку, які протягом двадцяти п’яти років (1979–2004) відвідують нічний клуб в очікуванні якоїсь надзвичайної події. За словами режисера, The Beast In The Jungle – історія кохання та розповідь про одержимість.

 

Прем’єра фільму відбудеться у межах програми «Панорама» Берлінського міжнародного кінофестивалю, який триватиме з 16 по 26 лютого.

 

Новела The Beast In The Jungle, що лягла в основу стрічки, вийшла 1903 року і вважається одним з найкращих творів американо-британського письменника Генрі Джеймса – представника літератури переходу від реалізму до модернізму. У творі автор порушує теми смерті, долі, кохання, самотності.

 

Новела The Beast In The Jungle двічі була екранізована: 2017-го бразильским режисером Паулу Бетті та 2018-го нідерландською режисеркою Кларою ван Гул.

 

Нагадаємо, екранізація графічного роману «Максим Оса» відтепер на Netflix

 

Читайте також: «Кістяні годинники» Девіда Мітчелла: Англія і майбутнє, якому краще не наставати

 

Джерело: deadline.com