популяризація читання

З’явився новий український ютуб-проєкт про книжки 

19.04.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Київська книгарня «Сенс» розпочала ютуб-проєкт «Розмови з Сенсом», присвячений культурі читання.

За концепцією він складається із розмов-інтерв’ю літературознавиці та кураторки мистецьких проєктів Анастасії  Євдокимової з діячами культури, акторами книжкового ринку, людьми, які читають книжки.

 

Участь у «Розмовах з Сенсом» вже взяли журналістка та культурна менеджерка Богдана Неборак, письменник Макс Кідрук, літературний критик Євгеній Стасіневич.

 

 

«Для мене вкрай важливо, що “Розмови з Сенсом” — це портретні бесіди не лише про книжки й читання, але й дещо ширше — сенси. Сенси, які формулюють герої розмов, сенси, які впливають на аудиторію. Про когось наша аудиторія чутиме вперше, а з кимось вона давно й добре знайома, проте усі наші гості — непересічні особистості, люди, які працюють з культурою у найширшому сенсі, тож попереду нас чекають розмови з театралами й художниками, режисерами й кураторами, з літераторами й науковцями, з тими, хто творить сенси. І, безумовно, тими, хто читає книжки», – прокоментувала для Читомо Анастасія Євдокимова.

 

Як зауважує Надія Вовк, директорка книгарні «Сенс», ютуб-проєкт  «допомагатиме реальним і потенційним читачам обирати книжки, розповідатиме, як знаходити “свої” тексти, пояснюватиме, що таке промоція читання і чому вона важлива».

 

Нагадаємо, у київському кінотеатрі «Жовтень» відкрилась однойменна книгарня.

 

Читайте також: Вдруге з самого початку: як працює Перша мандрівна бібліотека