Агата Крісті

З’явився трейлер екранізації роману Агати Крісті «Смерть на Нілі»

21.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився трейлер екранізації відомого детективного роману Агати Крісті «Смерті на Нілі». Відео виклали на Youtube-каналі видання Movie Coverage.

Режисером екранізації виступив популярний британський кінорежисер та актор Кеннет Бран.

 

 

Фільм вийде у прокат 23-го жовтня 2020-го року.

 

Це вже не перша екранізація роману «Смерть на Нілі». Перша кіноадаптація з’явилася ще 1978-го року, а в 2004-му книжка отримала й телевізійну адаптацію.

 

«Смерть на Нілі» (Death on the Nile) — один з найвідоміших і значних романів Агати Крісті, ключовий твір її «східного циклу» за участю Еркюля Пуаро. Уперше опублікований у Великій Британії 1 листопада 1937 року.

 

За сюжетом Еркюлю Пуаро знову треба розслідувати вбивство, що трапилося під час круїзу по річці Ніл. На борту розкішного пароплава застрелили молоду мільйонерку, яка нещодавно вийшла заміж. У покійної було багато ворогів, і чимало з них пливуть на тому ж судні.

 

Раніше повідомлялося, що у мережі з’явився трейлер серіалу «Ретчед», який стане приквелом до відомої екранізації культового роману Кена Кізі «Над зозулиним гніздом».

 

Як відомо, до переліку переможців 13-го конкурсу відбору Держкіно потрапили чотири проєкти, що передбачають кіноадаптацію літературних текстів.

 

Читайте також: 10 найкращих телевізійних екранізацій десятиліття від Literary Hub