екранізація

З’явився трейлер екранізації серії романів Йона Колфера про Артеміса Фаула

05.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В мережі з’явився перший повноцінний трейлер екранізації серії романів ірландського письменника Йона Колфера «Артеміс Фаул». Відео опубліковане на офіційному YouTube-каналі Walt Disney Studios.

«Артеміс Фаул» – науково-фантастичний пригодницький фільм режисера Кеннета Брана. Сценарій стрічки написали: Майкл Голденберг, Адам Клайн та Конор Макферсон.

 

Головні ролі у фільмі виконують: Гонг Чау, Нонсо Анозі, Джош Гед, Джуді Денч, Ферден Шоу, Лара Макдоннелл.

 

За сюжетом, 12-річний Артеміс Фаул, нащадок родини злочинців, дізнається про існування казкового світу і вирішує його пограбувати.

 

 

Про плани екранізувати серію романів Колфера оголосили ще 2001 року. Спочатку повідомлялося, що права на фільм придбала компанія Miramax Films, а режисером стане Лоуренс Гутерман.

 

У 2003-му Колфер заявив, що сценарій фільму завершений. Проте стрічка залишалася на доопрацюванні, аж поки 2013 року компанія Walt Disney Pictures не оголосила про те, що фільм «Артеміс Фаул» буде охоплювати перший і другий романи серії і буде створюватися компаніями Disney та The Weinstein Company за сценарієм Майкла Голденберга.

 

2017-го року стало відомо, що компанія Disney усунула Гарві Вайнштайна з посади продюсера фільму і припинила спільне виробництво із The Weinstein Company через скандал із сексуальними домаганнями.

 

Стрічку знімали в Англії, Північній Ірландії та В’єтнамі, а її прем’єра в Україні планується 28 травня 2020 року

 

Як відомо, серія книжок ірландського письменника Йона Колфера про пригоди Артеміса Фаула виходила у період з 2001-го до 2012-го року. Вона налічує 8 видань. У 2016-2017 книжки серії з’явилися українською мовою у видавництві «Ранок».

 

Раніше повідомлялося, що у мережі з’явилася фінальна версія трейлеру екранізації відомого оповідання Говарда Лавкрафта «Барва з позамежжя світу».

 

Читайте також: 10 найкращих телевізійних екранізацій десятиліття від Literary Hub