екранізація

З’явився тизер екранізації роману «Нормальні люди» Саллі Руні

25.01.2020
нормальні люди

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився тизер серіалу за романом ірландської письменниці Саллі Руні «Нормальні люди». Відео виклала на своєму офіційному Youtube-каналі платформа Hulu.

Серіал вийде на екрани 2020 року і складатиметься з 12 серій. Головні ролі виконують Дейзі Едгар-Джонс та Пол Мескаль. Режисер серіалу – ірландський кінорежисер і сценарист Ленні Абрагамсон.

 

 

Роман «Нормальні люди» вийшов у 2018 році у британському видавництві «Faber & Faber». Відтоді було продано понад мільйон примірників книжки. Роман увійшов до довгого списку Букерівської премії 2018 року, а газета «The Guardian» назвала його однією з 25 найкращих книжок ХХІ століття.

 

«У центрі книжки – складна дружба та стосунки двох підлітків, популярного футболіста Коннелла і інтелектуалки Маріанни. Їхні долі сплітаються протягом шкільних та університетських років, формуючи тісний зв’язок та роблячи їх обома такими, якими вони є. Сторінка за сторінкою авторка рухає читачів крізь роки, розповідаючи про зміни у стосунках пари, як і в житті кожного зокрема», – йдеться на сайті Видавництва Старого Лева, яке видасть роман до Book Forum 2020 у перекладі Анастасії Коник.

 

Нагадаємо, компанія Amazon розробляє серіал за мотивами серії детективних романів відомого американського письменника Джеймса Паттерсона, який розповідає про пригоди інспектора та психолога Алекса Кросса.

 

Читайте також: 10 найкращих телевізійних екранізацій десятиліття від Literary Hub