горор

З’явився тизер українського горору «Конотопська відьма» про війну з рф

01.06.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні представили перший офіційний тизер горору «Конотопська відьма» про помсту російським окупантам. Про це повідомляється на офіційному сайті FILM.UA Group.

 

Стрічка натхненна реальною історією конотопчанки, яка прокльонами зустріла російських окупантів у рідному місті, а також образами з українського містицизму. Подивитися її можна буде в кінотеатрах з 22 серпня.

 

 

Це перший фільм з майбутньої лінійки горорів від Film.UA, у центрі яких будуть героїні з української міфології, що борються зі злом на тлі поточних подій.

 

Режисер-постановник фільму — Андрій Колесник, для якого горор стане кінодебютом. Сценарій створив Ярослав Войцешек, який також працював над мультфільмом «Мавка. Лісова пісня». Генеральна продюсерка фільму — Ірина Костюк.

 

 

За сюжетом стрічки, прадавня відьма з Конотопу закохується у звичайного хлопця та зрікається відьомських сил. Після початку повномасштабної війни російські окупанти захоплюють місто і жорстоко вбивають її коханого. Вона повертає свої сили й вирішує помститися. Відьма карає вбивць свого нареченого і завдає смерті загону окупантів.

 

 

Головні ролі у фільмі зіграли Тетяна Малкова, Тарас Цимбалюк, Павло Вишняков, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Ярослав Шахторін, Артем Сагітов, Сергій Сосновцев. Крім того, у фільмі брали участь актори-військові: ветеран війни Назар Грабар, військовий ЗСУ Олександр Печериця, чинний офіцер батальйону «Свобода» Володимир Ращук.

 

Як повідомляється, в Україні представили перший тизер фільму «Редакція» режисера Романа Бондарчука.

 

Читайте також: Війна та жахи у короткій прозі «темної літератури»

 

Фото: Film.UA