російські книжки

За незаконне ввезення російських книжок тепер платитимуть більші штрафи

18.01.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Збільшилася сума штрафу за розповсюдження видавничої продукції, ввезеної з території держави-агресора без дозвільних документів. Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

 

Відтепер, у зв’язку зі збільшенням з 1 січня 2019 року розміру мінімальної заробітної плати, розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, тягне за собою накладення на правопорушників адміністративно-господарського штрафу в розмірі 41 тис. 730 грн (десяти мінімальних заробітних плат) за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше.

 

За кожен наступний випадок такого розповсюдження штраф складатиме 208 тис. 650 грн. (50 мінімальних заробітних плат).

 

У відомстві нагадали, що у 2018 році уповноваженими особами Держкомтелерадіо складено 27 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів на суму 1 млн 5 тис. 210 грн.

 

«З метою уникнення можливих ускладнень, пов’язаних із застосуванням адміністративно-господарських санкцій, Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження відповідально ставитися до добору асортименту видавничої продукції, що ними реалізується, та утримуватися від вчинення дій, які йдуть у розріз з чинним законодавством», – наголосили в повідомленні.

 

Раніше повідомлялося, що Держкомтелерадіо відмовив у видачі дозволів на ввезення з території РФ 26 книжок, у яких присутні ознаки пропаганди.

 

Як відомо, в Україну не впустили книжку про те, що повинен знати «образованный мальчик».

 

А також книжку з рекламою російського бойового нейролінгвістичного програмування.