онлайн-бібліотека

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

26.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.

Застосунок розробили спільно з мовною програмою Future Perfect. Серед представлених книжок — класичні романи Джейн Остін, детективи Конан Дойла, а також готичні твори про Дракулу та Франкенштайна. 

 

«У світі, де англійська є мовою міжнародної комунікації, її знання дає доступ до нових можливостей та саморозвитку. Опитування про володіння іноземними мовами показало, що українці найкраще опанували навички читання. Тому Future Perfect пропонує зручні та доступні інструменти для покращення англійської саме через сильну сторону —  читання в оригіналі», — зазначила Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції.

 

Користувачі можуть обрати потрібну книжку за рівнем володіння та жанром на сайті та у застосунку Librarius. У проєкті FutuLib представлені 14 жанрів: від наукової фантастики до любовних історій або детективів. Добірка буде доповнюватися.

 

«У момент, коли критично важливо не просто не спинятися, а рухатися далі, ключ до подальшого розвитку культури, економіки, суспільства у цілому – освічена нація. Ключ до актуальних, якісних знань, до того, аби бути на одній хвилі з усім світом – власне, володіння іноземними мовами. Для усіх, хто досі вагається, не знає, як підступитися до покращення (чи підтримки) рівня своєї англійської, Librarius дає можливість робити це цікаво, легко і без зайвих зусиль. Обирайте книжки на свій смак, діліться цитатами з друзями, читайте перед сном, у потязі чи на обідній перерві, а ми допоможемо», — додав Антон Мартинов, засновник застосунку Librarius.

 

Як відомо, електронну бібліотеку «Librarius – тисячі книжок завжди з тобою» запустили у 2021 році. У 2022 році запрацювала онлайн-бібліотека шпальт світових ЗМІ про російсько-українську війну.

 

Чільне зображення: freepic