книги для військових

Засновник видавництва «Наш Формат» отримав відзнаку від Залужного

12.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Засновник видавництва «Наш Формат» Владислав Кириченко отримав відзнаку від Валерія Залужного. Про це Кириченко повідомив на особистій сторінці на Фейсбуці.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний вручив відзнаку «Сталевий Хрест» засновнику видавництва «Наш Формат» Владиславу Кириченко. Як стверджує Кириченко, відзнаку надано видавництву «Наш Формат» та ГО «Реформація» «за створення сайтів для військових медиків та видання книжок».

Зокрема у співпраці між видавництвом «Наш Формат» і ГО «Реформація» вийшли друком такі книжки:

та інші.

 

Нагадаймо, що нагороди також отримували письменники Сергій Жадан, Олег Каданов та Анатолій Дністровий.

 

ГО «Реформація» спільнота, що займається виданням націоналістичної, світоглядної літератури та статутів та посібників для ЗСУ. Також організація займається укомплектацією військових підрозділів фаховою літературою.

 

Владислав Кириченко український громадський діяч, підприємець, меценат, засновник видавництва «Наш Формат». Нагадаймо, що Владислав Кириченко у березні приєднався до лав Збройних Сил України.

 

Сталевий хрест нагрудний знак, яким нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.