Джордж Мартін

Завдяки карантину Джордж Мартін планує дописати «Вітер зими» у 2021-му році

25.06.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Автор фентезійного циклу «Пісня льоду і полум’я» Джордж Мартін заявив, що карантин допоміг йому пришвидшити роботу над наступною частиною серії, тож дописати роман «Вітер зими» він планує вже в наступному році. Про це автор повідомив у своєму персональному блозі.

За словами Мартіна, трохи більше, ніж за тиждень, він дописав три розділи.

 

«Можу сказати одне: вимушена ізоляція допомогла мені писати. Я кожен день годинами сиджу над «Вітрами зими» і робота просувається. Якраз вчора я закінчив чергову главу, іншу я дописав три дні тому, ще одну – на минулому тижні. Але ні, це не означає, що роман буде готовий завтра або що його опублікують наступного тижня. Це буде величезна книга, і у мене ще повно роботи», – розповідає автор.

 

Мартін не став давати конкретних дат, але висловив сподівання, що книжка буде готова через рік. Він збирається поїхати на наступний фестиваль Worldcon в Новій Зеландії, також відомий як CoNZealand, що відбудеться влітку 2021-го, і письменник вважає, що до того часу уже допише «Вітер зими».

 

Ще у 2019-му Джордж Мартін розраховував закінчити роботу до літа наступного року й навіть давав фанатам офіційної дозвіл замкнути його в хатині на острові, поки не допише роман.

 

Як відомо, «Пісня льоду й полум’я» — серія епічних фентезі-романів відомого американського письменника і сценариста Джорджа Мартіна. Започаткована ним 1991 року, була задумана як трилогія; потім автор зрозумів, що жодна з книг епопеї не вміщається в один том, і вирішив розділити кожну з них на дві.

 

Між першими трьома книжками та наступними частинами планувався проміжок у п’ять років сюжетного часу, події яких мали згадуватися в наступних трьох книжках, однак під час написання четвертого тому Мартін зрозумів, що ці спогади займають забагато місця, і вирішив написати сьому книжку. Зараз серія нараховує п’ять опублікованих томів.

 

До епопеї також входять три повісті-приквели, серія повістей, що містять додаткові сцени до основних творів, і ще кілька запланованих творів. Один із цих додаткових творів був відзначений премією Г’юґо. Серію перекладено більш ніж 20 мовами. Четвертий том епопеї увійшов до списку бестселерів The New York Times. Серія швидко набула світової популярності: станом на грудень 2005 року тільки в США було продано 2,2 млн примірників перших чотирьох томів.

 

Нагадаємо, що раніше Джордж Мартін стверджував, що книжки «Полум’я та кров» та «Вітри зими» з’являться 2018 року або на початку 2019-го.