Володимир Зеленський

Зеленський виступить на Франкфуртському книжковому ярмарку

05.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Президент України Володимир Зеленський виступить на Франкфуртському книжковому ярмарку.

Виступ відбудеться 20 жовтня о 12.30 перед представниками книжкового сектору. Подія відкрита для публіки і пройде в кімнаті Harmonie в приміщенні Congress Centre.

 

Володимира Зеленського запросили виступити Frankfurter Buchmesse та Federation of European Publishers.

 

Охочих узяти участь просять написати на електронну адресу: info@fep-fee.eu

 

Також Федерація європейських видавців адресувала лист президенту Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександру Афоніну лист, у якому запросила виступити з промовою на ярмарку. У цьому листі йдеться і про виступ Володимира Зеленського.

 

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — найважливіший у світі міжнародний книжковий ярмарок, а також значний соціальний та культурний захід. Він має на меті бути найголовнішою бізнесовою подією для видавців, інформуючи їх про світові тенденції у книговиданні, даючи можливість контактувати з гравцями ринку і, перш за все, допомагати їм застосовувати інноваційні бізнес-моделі у книжковій та медійній індустрії.

 

Нагадаємо, що Франкфуртський книжковий ярмарок у 2022 році відбуватиметься з 19 по 23 жовтня. Почесним гостем стане Іспанія. Цьогорічне гасло — «Проливаємо творчість» (“Creatividad desbordante”).

 

В ярмарку візьмуть участь близько 4000 учасників з понад 80 країн. Україну на події представлять 10 письменників та 43 видавці.