Календар подій

25.02

Львів

17:00 Музей етнографії та художнього промислу, пр-т Свободи, 15

Андрій Содомора презентує нові видання у Львові

25 лютого о 17:00 відбудеться презентація нових видань Андрія Содомори. Модератором заходу буде Василь Габор.

 

 

 

  • Про книгу: «Скельця розмальовані». У поетичній збірці «Скельця розмальовані», що адресована і дітям, і дорослим, – про світ довкола нас, яким він є, якщо дивитися на нього очима дитини, але – крізь скельця усього побаченого, почутого, прочитаного й осмисленого впродовж багатьох років літературної праці.
  • Про книгу: «Подорож у східні краї». У книзі представлено опис подорожі фламандського монаха-францисканця Вільгельма де Рубрука до столиці Монгольської імперії Каракорума, яку мандрівник здійснив у 1253-1255 рр., виконуючи доручення французького короля Людовіка ІХ Святого. Книга містить важливі географічні та етнографічні відомості про Крим, степове Причорномор’я, Кавказ, Малу та Центральну Азію. Автор з особливою увагою висвітлює щоденне життя народів, що входили у середині ХІІІ ст. до складу Монгольської імперії, а також релігійні практики монгольських шаманістів, несторіан і буддистських монахів. Вельми колоритними є характеристики правителів улуса Джучі Батия та Сартака, великого кагана монголів Мунке, з якими Вільгельм де Рубрук зустрічався особисто. Книга буде корисною для науковців, викладачів і студентів географічних та історичних факультетів, учнів загальноосвітніх шкіл, усіх, хто цікавиться історичним минулим.
  • Про книгу: «Гесіод. Роботи і дні. Щит Геракла. Походження богів». У поемі «Походження богів» Гесіод започаткував вчення про становлення світу, а також ранню натурфілософію – науку про сили й закони природи, у праці «Роботи і дніх» виклав свою життєву позицію – розуміння моральних засад, ставлення до праці… Епічна поема «Щит Геракла» розповідає про боротьбу Геракла з Кікном, що наслідує опис щита у вісімнадцятій пісні Гомерової «Іліади»…

 

 

 

Вхід вільний.

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект