Art Nation Publishing

Art Nation запустило другий сезон всеукраїнської дитячої екологічної програми

15.12.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У межах другого сезону екологічної дитячої програми Joykis у видавництві Art Nation вийшла спеціальна книжка. Про це Читомо повідомили представники видавництва.

У другому сезоні програми Art Nation випустили книжку «Джойки», яку створили спеціально для акції у співпраці з дитячою авторкою Іриною Громовою. Тираж книжки склав 50 тисяч примірників − досить рідкісне явище для українського видавничого процесу і водночас уже статистичний темп продукування для видавництва. Один з попередніх проєктів видавництва − інтерактивна ігрова книжка Arena − також мав тираж 50 тисяч.

 

Перший сезон екологічної програми відбувся у квітні-травні цього року. Програма Joykis присвячена екологічним Цілям у сфері сталого розвитку, які ухвалили на Генеральній Асамблеї ООН у 2000 році.

 

Екоакція орієнтована на дітей від 3 до 10 років. Персонажі програми Джойки − це рятувальники природи, які допомагають дітям оволодіти еконавичками. Наліпки, книжка та інша продукція з Джойками доступна у торгових мережах. Під час другому сезоні представлені 24 нові герої з чотирьох середовищ: міські, лісові, водні, повітряні. Кожен різновид персонажів відповідає за природні ресурси та чистоту навколишнього середовища відповідно до своєї тематики.

 

Крім того, діти можуть дізнаватись про вирішення екологічних проблем в ігровій формі з використанням додатку для смартфонів Joykis: Grand Tour. Його можна скачати у Google Play Market Android App Store, чи за допомогою QR-коду, який розміщено на комплектах наліпок з Джойками.

 

Представники видавництва наголошують, що інтерактивна складова проєкту відповідає запитам наймолодшої авдиторії, і водночас заохочує до читання.  Подібну стратегію видавництво успішно застосовувало  при виданні класичних казок з доповненою реальністю.

 

У книжці «Джойки» йдеться про важливість дбайливого ставлення до природних ресурсів.

 

«Це збірник чотирьох окремих історій. Кожна з них – про різні пригоди Джойок у різні пори року. Книжка поєднує персонажів минулого сезону та нових героїв, які з’явились у цьому сезоні», − додали в ексклюзивному коментарі Читомо представники видавництва Art Nation.

 

«Чотири роки тому з суперкомандою Art Nation ми штормили ідеї для нових дитячих історій. Історій, що не лише про розваги, не занадто повчальних, а справді цінних і важливих сьогодні. Таких, що зможуть маленькими кроками привести до великих потрібних змін. Тоді з’явились Джойки – монстрики, які дбають про планету та піклуються, щоб усім живим істотам було тут комфортно і затишно, а Земля залишалась нашою великою і чистою домівкою. Джойки вже знайомі дітям – весною відбувся перший сезон гейміфікованої екоакції JOYKIS, і от екогерої повертаються у грудні. Цього разу крім гри-мобільного додатку є ще й книжка «Джойки: книга пригод еко-героїв», яку я написала для цієї акції. Це 4 історії про пригоди Джойок, які ненудно й ненав’язливо розповідають про важливість дбайливого ставлення до природних ресурсів. А ще у ній багато яскравих ілюстрацій художника Євгена Самойлова», – прокоментувала роботу над книжкою Ірина Громова.

«Продовження екоакції Joykis − це відповідь на сучасні тренди та своєчасна ініціатива для українського бізнесу і споживачів. Ми бачимо, як з кожним роком світ стає більш екосвідомим. Ми раді об’єднати лідерів регіонального ритейлу та споживачів навколо ідеї дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Joykis допомагають дорослим говорити з дітьми про складні питання екології простою мовою − в інтерактивній формі. Яскраві герої, гра роблять процес пізнання захоплюючим і цікавим. У багатьох сенсах Joykis: Grand Tour − це win-win рішення для всіх сторін: природа отримує захист від свідомих людей, ритейлери − зміцнення іміджу та посилення лояльності клієнтів, батьки — зручну та сучасну форму для взаємодії з дітьми», − розповів генеральний продюсер компанії Art Nation Loyalty Едуард Ахрамович.

 

Книжки та інша продукція програми доступна у 881 магазині таких торгових мереж: «Фора», «Таврія-В», «Космос», «Блиск&Відро», «Рост», «Деликат», «Файно», «Близенько», «Семья», «Зеркальный», «Тайстра», «Норма», «Економ», «Полісся», «Полісся продукт», «Мікс маркет», «Наш край», «SPAR», «Кошик». Взяти участь в екоакції можна по всій Україні до 30 січня 2022 року. Детальніші умови акції доступні на сайті кожної торгової мережі.

 

Додамо, нещодавно видавництво Art Nation розпочало акцію у мережі грузинських супермаркетів.

 

Читайте також: Доповнена реальність класичних історій: як працюють ілюстратори Art Nation Publishing