армія

Бібліотекам військових частин передадуть 50 тисяч книжок

04.02.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Україні стартував проєкт «Військо Читає», в межах якого військові частини Збройних сил України отримають близько 50 тисяч книжок. Про це повідомляється на офіційній сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

 

Проєкт презентували представники Командування Сил спеціальних операцій спільно з громадською організацією «Реформація». Мета проєкту – поповнити бібліотеки військових частин України актуальною, якісною, сучасною світоглядною літературою, а також популяризувати читання як вид дозвілля в ЗС України.

 

Як розповів голова правління «Реформації» Владислав Кириченко, крім постачання книжок до військових частин, планується перекласти з англійської та німецької десять книжок, що є професійною та військовою літературою країн-членів НАТО.

 

Днями Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут в межах цього проєкту уже отримав понад 600 книжок. Також меценати передали близько 7000 книжок до підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ.

 

Загалом у межах проєкту «Військо Читає» протягом 2021 року до військових освітніх закладів та частин ЗС України надійде близько 50 тисяч видань.

 

Читайте також: Воєнна документалістика: ті, хто пройшли фронт, полон і окупацію

 

Авторка: Жанна Куява