Bloomsbury

Bloomsbury Children’s видасть ілюстрований альманах-додаток до книжок про Гаррі Поттера

05.03.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У жовтні 2023 року видавництво Bloomsbury Children’s Books опублікує перший офіційний додаток до книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера — The Harry Potter Wizarding Almanac («Чарівний альманах про Гаррі Поттера»), ілюстрований альманах списків, діаграм і карт.

Кольоровий альманах у твердій обкладинці, що ґрунтується на оригінальних творах Ролінґ, матиме лясе та ілюстровані форзаци. Bloomsbury співпрацює з ілюстраторами Пітером Ґозом, Луїзою Локгарт, Вейтонг Май, Олією Музою, Фамом Куанг Фуком, Леві Пінфолдом і Томіславом Томічем.

 

Альманах перекладуть на 34 мови: болгарську, каталонську, китайську, китайську (спрощену), чеську, датську, естонську, фарерську, фінську, французьку, німецьку, грецьку, угорську, українську, іврит, італійську, японську, казахську, корейську, латвійську, литовську, монгольську, норвезьку, польську, португальську (Португалія), португальську (Бразилія), румунську, сербську, словенську, іспанську, шведську, тайську, турецьку та в’єтнамську.

 

Промоція видання включатиме рекламу, соціальну кампанію, креативні та інтерактивні точки продажу у книгарнях і бібліотеках, а також заходи до Дня книжки про Гаррі Поттера, який має відбутися 12 жовтня.

 

 

Менді Арчер, редакційна директорка і голова бренду про Гаррі Поттера, сказала: «Це дуже приємно видати чудову супутню книжку, яка оживляє магію історій про Гаррі Поттера в деталях. Це скарбниця незабутніх сюжетних моментів, глибоких занурень в улюблені місця романів та неймовірно яскравих чаклунських розваг. Скрупульозно досліджена та щедро проілюстрована дивовижною сукупністю художніх талантів, ця книжка для шанувальників Гаррі Поттера будь-якого віку в усьому світі».

 

Передзамовити книжку можна за посиланням.

 

Нагадаємо, нещодавно вийшла відеогра, дія якої відбувається у всесвіті Гаррі Поттера.

 

Читайте також: Війна в Україні vs Війна у світі Гаррі Поттера

 

Джерело: The Bookseller

Зображення: WizardingWorld.com