Бізнесова книга

Майкл Гудвін, Ден Бурр. Економіка: як вона працює (і не працює) у словах та малюнках

Майкл Гудвін, Ден Бурр, Економіка: як вона працює (і не працює) у словах та малюнках, Львів 2020 -320 с. перекл. Ольга Єлагіна, Андрій Поритко, ілюс Ден Бурр

Книга рекомендована для дітей віком від 14 років та дорослих.

 

Економіка відіграє важливу роль у житті кожної людини, адже щодня доводиться приймати безліч навіть найпростіших економічних рішень, у тому числі тих, які стосуються заробітку грошей, споживання товарів, забезпечення власного добробуту чи добробуту своєї родини. Щодня виникає потреба взаємодіяти з різними установами: закладами освіти, лікарнями, органами влади — усі вони є частиною економічної системи не лише країни, а й окремого громадянина. А ще люди реалізують власне виборче право, голосуючи за політиків, які потім приймають важливі економічні рішення, що впливають на інтереси кожного громадянина. І часто політики обіцяють речі, які вочевидь не можуть бути виконані, бо йдуть урозріз із законами економіки.

 

І щоб осягнути цей складний кругообіг таких різних і таких пов’язаних між собою сфер нашого життя, без розуміння економіки та її принципів не обійтися.

 

Автор коміксу намагається з’ясувати головні економічні принципи та зв’язки починаю­чи із найбільш раннього періоду — від стародавнього натурального господарст­ва, крок за кроком манруючи історією, до сьогодення. Це дає читачеві змогу проаналізувати, як із плином часу змінювалися умови існування людства та як саме працює економіка на рівні сім’ї, країни, планети.

 

Тож приєднуйтеся до економічної мандрівки разом з автором!

 


Запитання щодо економіки має кожен. Я почав шукати відповіді… і знайшов багато цікавого, але не міг скласти факти докупи. Я занурився в першочергові джерела і почав бачити загальну картину.. і жодна з її частин не була надмірно важкою для розуміння.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект