Нон-фікшн

Ірена Карпа. Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете

Ірена Карпа. Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете. Книголав, 2020. 216 с.

Іронічний нон-фікшн, у якому українська письменниця Ірена Карпа ділиться секретами довготривалих і короткочасних знайомств, порадами для тих, хто хоче опинитися в міцних і успішних стосунках, а також не оминає увагою і свої романтичні пригоди — у Франції та поза нею. У виданні розгортаються справжні історії, самої Ірени або її близьких друзів, приправлені фірмовим гумором, завдяки якому навіть розлучення та любові страждання звучатимуть дотепно.

 

Крім того, письменниця наголошує, що не прагне займатися менторством і вдавати з себе гуриню й психологиню, її книжка — це всуціль життєвий досвід і висновки з її досвіду стосунків із чоловіками.

 

«Весела й корисна книжка, яку можна розглядати і як жарт, і як інструкцію. Читати її можна по порядку розділів або так, як заманеться, тицьнувши пальцем у розділ із цікавою назвою. Та й взагалі девіз цієї книжки — вийшло в мене, вийде і у вас», — говорить Ірена Карпа про новий авторський текст.

 


Беріть всьо, що вам подобається. І передовсім — від життя. Бо коли у вас воно наповнене й активне, є ймовірність того, що сенс вашого існування не зводиться до мужика. Він це відчує й замислиться. На практиці це реалізується ще й через деякі табу. Наприклад табу на наярювання й нескінченні меседжі в стилі «ти де?!», «люблю тебе, котік, а ти мене любиш?!» чи стопіццот сердечок.

 

Бачила я таке — виглядає незручно й жалюгідно. Чувак гуляє до ранку, а вона йому дзвонить і дзвонить, поки не сяде батарея. І плаче. І бідкається.

 

І засипає меседжами про те, що в них, узагалі-то, діти і вона так більше не може. Замість того щобипершою просто піти від лобуря, що висить із друзями й тьолками до ранку по сумнівних клубах і в сраці мав її, дітей і смски. Все одно нічим хорошим це не закінчиться. Буде вона або все життя, як лошара, отак сидіти вдома і плакати, або рано чи пізно розлучиться (але вже старша і більше морально пошарпана) і в найкращому разі знайде хороших адвокатів…


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект