Підліткова книжка

Аніела Чольвіньська-Школік. Як витримати в школі і не з’їхати з глузду

Чольвіньська-Школік Аніела. Як витримати в школі і не з’їхати з глузду / Автор Чольвіньська-Школік Аніела; Ілюстрації Стахіра Войцех., — Харків: Юнісофт, 2020. — 160 с.: іл.

Як стати «своїм» у новому класі? Як знаходити спільну мову з однокласниками? Які бувають типи вчителів і як здобути їхню довіру? Як не дати собою маніпулювати і досягати своєї мети?.. Ти знайдеш у пораднику «Як витримати в школі і не з’їхати з глузду» чимало корисного для себе. Також дізнаєшся, до кого звернутися зі своїми проблемами, як змінити шкільне життя на краще і зробити так, щоб школа викликала пречудові емоції.

 


Школа — направду дивне місце. З одного боку тут все знайоме, бо ж у школі ми проводимо щодня по кілька годин. З іншого боку, весь час дивує те, що вчителі дуже вимогливі, однокласники не завжди бувають приязні, а батьки — уважні до наших проблем. У школі ми зустрічаємо багато людей, і всі вони різні. Як віднайти себе у цьому розмаїтому натовпі? Як не втратити свою особистість, мрії та плани? Зрештою, як ужитися зі всіма? У пораднику ти знайдеш відповіді на ці питання.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект