Зарубіжна художня література

Марк Твен. Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура

Марк Твен. Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура / Марк Твен ; пер. з англ. Миколи Іванова. — К. : Знання, 2019. — 382 с. — (American Library). ISBN 978-617-07-0714-7

Роман Марка Твена (1835—1910) «Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура» — це не лише сатирична пародія на лицарські романи, а й один з перших у художній літературі описів подорожі в часі. Головний герой, який звик до комфортного життя в Америці ХІХ століття, неочікувано потрапляє в епоху середньовіччя, та ще й у королівство легендарного британського короля Артура. Проте підприємливий і винахідливий янкі швидко адаптується до нових незвичних умов і, застосовуючи свої знання науки, техніки та історії, починає творити «чари» — змінювати британське суспільство за зразком сучасної йому Америки. Книга сповнена іронії та справляє незабутнє враження.

 

«Як я зрозумів, усі ці смертовбивчі пригоди були викликані не жадобою помсти, не бажанням помститися за старі образи чи відбити наглий напад. Ні, як правило, то були звичайні двобої між людьми, які ніколи не чули один про одного і, мабуть, вперше бачились і не мали жодних підстав вважати себе за ображених супротивником».

 

Номер стенду: 315

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект