Іноземна проза

Оскар Вайльд. Кентервільський Привид

Оскар Вайльд. Кентервільський Привид : вибр. твори / Оскар Вайльд ; пер. з англ. Ілька Корунця. — К. : Знання, 2019. — 191 с. — (Скарби: молодіжна серія). ISBN 978–617–07–0691–1

Казки Оскара Вайльда (1854—1900), за словами автора, — «етюди в прозі, для яких з метою надання романтичного звучання обрано форму фантазій». Твори, що увійшли до збірки, запрошують читача в чарівний світ, де все — вигадка і все — правда. Письменник звертається до вічних цінностей — любові, дружби, співчуття, жертовності заради щастя ближніх. Завдяки казковій формі, поетичності оповіді, мальовничості описів, яскравій метафоричності складні філософські питання набувають проникливого, виразного звучання, викликаючи у читача почуття благоговіння перед красою життя, благородними вчинками героїв, високими пориваннями людської душі та щирий протест проти несправедливостей світу.

 

Боюсь, що Привид усе ж насправді існує, хоча він, можливо, і не квапився б на заманливі пропозиції ваших підприємливих імпресаріо. Його вже знають понад 300 років, а точніше — з 1584 року, і він завжди з’являється незадовго до смерті кого-небудь із членів нашої родини.

 

Номер стенду: В 3.25

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект