Підліткова книжка

Ґерда Марія Пум. Коко. Щоденник

Пум Ґ. М. Коко. Щоденник / Ґерда Марія Пум ; худож. І. Бланк ; пер. з німецької І. Андрієнко-Фрідріх. Харків : ВД «ШКОЛА», 2020. 86 с.

Вже рік, відколи Коко, дівчинка-вампір, почала вести щоденник, і за цей час багато чого відбулося: класна поїздка до Італії, її перша справжня робота, випускний бал, стрес через учительку біології, стрес через маму, стрес через подружок — НІ!!! Брітта з Йозефіною — НАЙКРАЩІ! А потім ще їй зустрівся ҐАБРІЕЛЬ… Це захопливий роман-комікс з купою кажанчиків у животі, радощами, сльозами й особливим «Малиновим морозивом».

 

Для дітей середнього шкільного віку.

 


Середа, 16 березня

 

Оскільки Ґабріель теж дивився фільм про вампірів, усі дівчата в класі ТІЛЬКИ про це й розмовляють — мабуть, сподіваються йому сподобатися?

 

Вампіри видаються їм «страшенно гарненькими й солоденькими». Але вони не мають ЖОДНОГО уявлення, як це воно НАСПРАВДІ — бути вампіром. Адже найбільше мені дошкуляє ця потаємність і, звісно, наша їжа. Навіть різні групи крові — однаковісінькі на смак, усе так чистенько й стерильно. ОХ-Х-Х!

 

До речі, Ґабріель теж НІКОЛИ не приносить із собою щось поїсти. Досить дивно, особливо для хлопця, адже вони ПОСТІЙНО запихають у себе щось поживне.

 

Ввечері трохи погомоніли з татком про Італію. Його ідея просто супер: я вдаватиму, що у мене ХАРЧОВА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ і я на ДІЄТІ! Братиму з собою торбинку з дієтичною їжею — звісно, тільки як АЛІБІ поміж консервів.

 

Почуваюся якось неймовірно СПОКІЙНО, до того ж бабуся має бажання підкинути трохи грошей на шкільну мандрівку. Чудово!..


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект