Підліткова книжка

Юлія Чернінька. Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор

Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор : Казка / Юлія Чернінька ; Худож. О. Чичик — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 304 с. ISBN 978-966-948-358-4

«Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор» — друга книжка з серії про пригоди хлопчика Ярослава.

 

У першій книжці Ярослав став Лицарем таємного Ордену смарагдіїв і прийняв посвяту на землях магічного міста Люмберн. У другому томі Ярослав знову вирушає до Люмберна.

 

Цього разу він повинен відвернути страшну небезпеку від жителів міста. Інквізитор Люмберна порушив відьомське правило і підпалив дубобаб Варени ХIII. Відтоді над містом нависла смертельна загроза. Пошесть чуми нещадно косить звичайних люмбернців. Містом нишпорять потворні гаргульї, а з кожного багаття, на якому згоріла відьма, викристалізувався в просторі живий смолоскип. Живі вогняні кулі котяться вулицями міста, і боронь Боже натрапити на той смолоскип. Він оживає, починає махати руками й ногами та плюватися вогнем. Чи вдасться Ярославові відгадати піктограми схимників і врятувати місто від навали розгніваних темних сил? На хлопчика чекають великі пригоди, багато таємниць та нові друзі. А разом зі справжніми друзями можна подолати будь-які перешкоди!

 

Юлія Чернінька — сучасна українська письменниця. У 2018 році її книга «Лицар Смарагдієвого Ордену. Люмберн» увійшла до довгих списків «Книга року BBC» та Всеукраїнського рейтингу «Книга року»! Сама Юлія була удостоєна літературної премії ім. Гоголя «Тріумф». Авторка стала лауреатом Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди “Сад божественних пісень” за 2019 рік.

 

«— Хто то? — перелякалася Тата.

 

— Ура байн! Це мерзляковий підлабузник! Я встиг побачити його напівпрозору блакитну спину.

 

— Треба тікати! Він побіг по підмогу, — вигукнув Ярослав. — А цю машину злого генія я зараз розтрощу мечем.

 

— Не квапся! Ліпше ми таки доправимо її до Васко, — зупинив хлопця смарагдій. — Довірся мені. На щось я таки ще здатний, — усміхнувся Біловус і побіг сходами.

 

— Спустіть униз сніжинку! — поспіхом прокричав він».

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект