Дитяча проза і поезія

Роксоляна Тимяк-Лончина. Мене звати Лада. А тебе?

Тимяк-Лончина Роксоляна. Мене звати Лада. А тебе? / Роксоляна Тимяк-Лончина ; ілюстрації Лілії Мартинюк. – Чернівці : Книги – ХХІ, Чорні вівці, – 32 с. ISBN 978-617-614-257-7

«Мене звати Лада. А тебе?» – реальні історії допитливої вченої собачки-супровідника Лади, яка народилася в Америці, проте часто буває в Україні. Вона досліджує світ, закохується в країну, допомагає хворим і знедоленим. Лада вчить завжди бути добрим, позитивним, патріотичним, відгукуватися на потреби і прохання інших, але не забувати і про розваги й шалені пригоди. Собачка якнайшвидше хоче познайомитися з кожним читачем, щоби разом пройти цей шлях любові й радості.

 

Книжка рекомендована для малечі дошкільного та молодшого шкільного віку.

 

«Я народилася в Міссурі, в одному зі штатів Америки. В мене були і мама, і татко, і братики, і сестрички, але оскільки ми всі собачки, а не люди, нам прийшов час прощатися, і мені довелося відлетіти до нової сім’ї, а саме в Чикаґо, у штаті Іллінойс, що також в Америці.

 

Я була ще дуже маленькою, проте моя особлива наука почалася одразу після народження. Коли я летіла у великому літаку до своєї нової сім’ї, то вже знала, як маю поводитись. Я вивчила, що гавкати без причини нечемно, тому я лише тихенько говорила по-собачому».

Номер стенду: 202

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект