Дитяча проза і поезія

Мія дорослішає

90₴

Моніка Пейткс. Мія дорослішає. Що варто знати про дозрівання

Моніка Пейткс. Мія дорослішає. Що варто знати про дозрівання / Моніка Пейткс ; переклад з іспанської : Світлана Івченко ; Ілюстрації : Крістіна Лосантос. – Львів : Урбіно, 2019. – 40 с. ISBN 978-966-2647-59-4

Мії дев’ять з половиною років, і вона саме входить у найбільш незвичайний період свого життя — дозрівання. У книжці «Мія дорослішає. Що варто знати про дозрівання» ми дізнаємося, які зміни відбуваються в тілі дівчинки, коли вона починає дорослішати. Груди? Топи? Ліфчики? Депіляція? Їжа? Сон? Місячні? Прокладки? Тампони? Педіатр-ендокринолог Моніка Пейтс відповідає на всі Міїні запитання.

 

«Дозрівання – дуже важливий час. З одного боку, ти стаєш самостійнішою, і батьки більше тобі дозволяють. Наприклад, я тепер маю власний ключ від квартири й часом залишаюся сама вдома. Якось я пішла в кіно із друзями. А ще я маю смартфон, і тепер записую всі свої “критичні дніˮ в мобільному додатку, який мені порадила Бет. Їх легко знайти в Інтернеті. З іншого боку, від нас більше вимагають, загадують гори домашніх завдань, але й предмети, і книжки, які ми читаємо, здаються цікавішими!»

 

Номер стенду: 203

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект